Emel Shoes

Krásné, ručně vyráběné boty z nejjemnější italské kůže, to jsou boty Emel – ta nejlepší volba při výběru bot pro vaše dítě!

logo_emelBoty Emel jsou celosvětově známé pro své kvalitní zpracování a pohodlí, které přinášejí nejen do segmentu „prvních bot“. Právě na tento segment klade značka Emel velký důraz, protože „první boty“ mají přímý vliv na zdravý vývoj dětské nohy.

Přestože styl a móda jsou důležitým faktorem při výběru dětské obuvi, pro značku Emel je prioritou pohodlí dítěte. Každé dva roky jsou tyto boty testovány Ústavem pro matku a dítě ve Varšavě, kde pravidelně získávají nejvyšší hodnocení ve všech kategoriích. Boty Emel tak oceňují nejen rodiče, ale také odborníci na ortopedii.

Vysoce kvalitní italská kůže, jako hlavní konstrukční prvek, má přímý vliv na pohodlí, funkčnost a vzhled každé boty. To jsou důvody, proč výběr kůže pro každý model prochází přísnou kontrolou majitele firmy, který dohlíží na to, aby všechny použité materiály byly co nejkvalitnější a bez karcinogenních látek. Značka Emel je držitelem mnoha certifikátů a ocenění, jako například „EU GUARANTEE OF THE BEST QUALITY“, “ Super product“, nebo „The best of Poland“.

→ Projít nabídku bot

  • Certifikát - Emel
  • Deklarace - Emel
  • Certifikát - Emel
  • Certifikát - Emel