Ceremony by Wojcik

Dokonalost celku je tvořena dokonalostí každého detailu!

cermony_logoSpolečnost Wojcik byla založena v roce 1987 v Polsku. U zrodu stáli čtyři lidé v čele s majitelkou Ilonou Wojcik. Postupem let do týmu přibyli nejlepší specialisté na výrobu oděvů a po více než dvaceti letech zaměstnává společnost již několik vysoce kvalifikovaných technologů, uznávaných designérů a stylistů.

Oblečení společnosti Wojcik je určeno dětem od 2 měsíců do 12 let a hodí se k dennímu nošení do školy, na výlety a kolekce jsou součástí single-brand nabídky boutique v OC Spektrum Průhonice, Praha Východ.

Na základě požadavků klientů firma Wojcik vytvořila před pár lety novou jedinečnou značku, která patří do portfolia společnosti. Nazvali ji výstižně „Ceremony“. Kolekce značky Ceremony v sobě nesou styl anglické elegance, dominují zde jasné barvy, precizní zpracování a nejkvalitnější materiály. Oblečení je ideální pro rodinné oslavy, speciální setkání, výročí a zvláštní události. Přesto šaty zůstavají dětsky hravé, nepůsobí „dospěle“ a malí klienti se v nich cítí pohodlně a uvolněně. Nezvyklý charakter dotváří krásné detaily, které naleznete ve všech kolekcích.

Každá jedna část oblečení byla vyrobena v hlavním sídle společnosti v Polsku, což je zárukou toho, že všechny etapy od začátku do konce jsou pod přísným drobnohledem paní majitelky. Ve společnosti Wojcik stále vítězí duch nevšednosti a přetrvává zde kvalita nad kvantitou.

Společnost úspěšně expanduje napříč Evropou, své obchody otevřela ve Velké Británii, Francii, Německu, Rusku a na Ukrajině. Věříme, že otevření boutique Ceremony by Wojcik v České republice přinese klientům radost.

Móda pro chlapce Móda pro dívky